Stratejik Araştırmalar Merkezi

Etkinlikler

 

Etkili İletişim, Beden Dili ve Temel Diksiyon Kuralları

Etkili İletişim, Beden Dili ve Temel Diksiyon Kuralları

Eğitmen:
Prof. Dr. Cenk. Demirkıran & İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Medya ve İletişim Bölüm Başkanı
Tarih: 29.03.2021 
Eğitim Süresi: 10 saat 
Düzenleyen: Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 
*Eğitimimiz ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir.

Eğitimin Amacı
Bireyin hem sosyal yaşantısında hem de kariyer hayatında etkinliğini artıran, kişiyi bir adım önde tutan, fark edilir kılan özelliklerin kazanılması için tercih edilen ilk eğitim konuları arasındadır. Kendini doğru ifade edebilmek, beden dilini yöneterek iletişimde etkinleşmek, Türkçe’yi düzgün ve akıcı bir şekilde kullanmak için bilinmesi gerekli olan uygulama ve egzersizlerle sizleri tanıştırmak ve daha sonrasında bu yöntem ve tekniklerde içselleşmiş noktaya gelebilmeniz  eğitimin başlıca amaçlarındandır.

Katılımcı Profili
Sosyal hayatında , iş başvurularında, kariyerinde  daha nitelikli ve fark edilir olmak isteyenler, olması gerekenden çok hızlı ya da çok yavaş konuşan bireyler ,  sunum ve anlatımlarında etkileyici, dinlenilir bir seviyede olmak isteyenler, kişilere veya topluluklara  kendini ifade ederken daha rahat ve özgüvenli hissetmek isteyenler, Anlaşılır konuşmak isteyenler ve  kendini geliştirme yolculuğunda olan herkese hitap eden önemli bir eğitim konusudur.

Başvuru için tıklayınız.

Katılım Bedeli: 220 TL (KDV Dahil)

Online Ödeme için tıklayınız.

Banka: TEB Bankası 407-Beylikdüzü E-5 şubesi
Banka Hesap Adı: BEYKENT ÜN.SAĞL.HİZ.İNŞ.TAAH.SANTİCLTDŞTİ
Banka Hesap No: 68010329
IBAN No: TR850003200000000068010329

*Dekontun açıklama kısmına " Beden Dili ve Temel Diksiyon Kuralları Eğitimi" Bedeli, Katılımcının Adı Soyadı ve T.C. Kimlik Numarası" yazmayı/yazdırmayı unutmayınız. Eksik açıklama ile yapacağınız ödemeler kayıt işlemlerinizin gecikmesine sebep olabilir.

Belge:
Devamlılık şartını sağlayan katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir.